MSI MAG 276CF E20 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI MAG 276CF E20 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI MAG 276CF E20 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.699,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.669,-
DKK
(1.335,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI MAG 276CF E20 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI MAG 276CF E20 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.829,-
DKK
(1.463,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | Rapid VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 0,5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 200 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Horisontal scanningsområde | 53 - 221 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 200 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,58 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 76% |
| sRGB-dækning (typisk) | 98% |
| Adobe RGB dækning | 81% |
| Farveskala DCI-P3 | 76% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 27 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1910069 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 610,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 249,8 mm |
| Højde (med stativ) | 451,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,95 kg |
| Bredde (uden stativ) | 610,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 90,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 362,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 684 mm |
| Pakkedybde | 158 mm |
| Pakkehøjde | 475 mm |
| Pakkevægt | 6,5 kg |
| Pakketype | Kasse |