CORSAIR Scimitar Elite
mus - RGB - 2.4 GHz, Bluetooth, USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.198,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.168,-
DKK
(934,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 16 |
| Antal programmerbare knapper | 16 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Responstid | 1 ms |
| Afsøgningshastighed | 2000 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Batterilevetid (maks.) | 150 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 114 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |