T-Force DELTA RGB - 32GB:2x16GB - DDR5 RAM - 7200MHz
DIMM 288-PIN - On-die ECC - CL34
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ja |
| Maksimal blænderåbning | 34 |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 7200 MHz |
| Komponent til | PC |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Hukommelsesspænding | 1.4 V |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Baggrundslys | Ja |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
Vægt & størrelser
| Bredde | 7 mm |
| Dybde | 144,2 mm |
| Højde | 46,1 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |