2GB Memory Module DDR3
Funktioner
| Intern hukommelse | 2 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Hukommelsesur hastighed | 1066 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Kompatible produkter | Lenovo ThinkCentre M58 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 20 g |