V7 L270V0-E skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.268,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.238,-
DKK
(990,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.398,-
DKK
(1.118,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 33,5 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 59,5 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -12 - 12° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 36 W |
| Indgangsstrøm | 3 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 175 mm |
| Højde (med stativ) | 445 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45 mm |
| Højde (uden stativ) | 361 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 717 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 430 mm |
| Pakkevægt | 4,4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Garantiperiode | 3 År |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 30000 t |
| Certificering | CE,Energy Star,FCC,RoHS,UKCA,WEEE |