FANTEC SNT-BA3151-1
hus til lagringsenhed
Lagring
| Datalagringsdriver installeret | Ingen |
| Installeret lagerdisktype | Ingen |
| Understøttet datalagringsdrev typer | HDD |
| Antal understøttede lagerdiske | 5 |
| Grænseflade til lagerdisk | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
Design
| Intern | Ingen |
| LED-indikatorer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 126 mm |
| Dybde | 207 mm |
| Højde | 146 mm |
| Vægt | 2 kg |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 146 x 202 x 126 mm |