HP Slim - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM
Design
| Diskindlæsningstype | Bakke |
| Montering | Vandret |
Præstation
| Formål | Desktop |
| Optisk drevtype | DVD Super Multi |
Funktioner
| Grænseflade | SATA; SATA; SATA |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows XP, Windows Vista Business x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista x64, Windows Vista, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 x64, Windows 7, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 8.1; Ja; Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows XP, Windows Vista Business x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista x64, Windows Vista, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 x64, Windows 7, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | SUSE Linux Enterprise Desktop 10, SUSE Linux Enterprise Desktop 11, RedHat EL Linux 5.0, RedHat EL Linux 6.0; SUSE Linux Enterprise Desktop 10, SUSE Linux Enterprise Desktop 11, RedHat EL Linux 5.0, RedHat EL Linux 6.0 |
| HP segment | Forretning; Forretning |
Vægt & størrelser
| Bredde | 128 mm; 128 mm |
| Dybde | 9,5 mm; 9,5 mm |
| Højde | 127 mm; 127 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 184 mm |
| Pakkedybde | 232 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 50 °C |
Andre funktioner
| Produktfarve | Sort, Metallic; Sort, Metallic; Sort, Metallic |
| Intern | Ja; Ja; Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows 8.1; Windows 8 32 and 64; Windows 7 Professional 32 and 64; Windows Vista Business 64; Windows Vista Business 32; Windows Vista Home Basic 32; Windows 2000; Windows XP Professional or Windows XP Home 32; Red Hat Enterprise Linux(RHEL) WS4, 5, 6 Desktop/Workstation; SUSE Linux Enterprise Desktop 10 & 11 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP 9,5 mm slank SuperMulti DVD-brænder; 5,25" ODD-båsadapter/holder; slankt SATA-data-/strømkabel; Dokumentation |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina, Filippinerne |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk; 10 stk |
| UNSPSC-kode | 43201818 |
| Lag pr. palle | 8 stk; 8 stk |
| Produkter pr. palle | 480 stk; 480 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717030; 84717030; 84717030 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk; 6 stk |