Acer CB322QK semipruzx skærm - LED baglys - 32" - IPS - 4ms
4K 3840x2160 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.218,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.188,-
DKK
(2.550,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,18 x 0,18 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sølv |
| Farve | Sølv |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 28 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1207881 |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 713,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 424 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7 kg |