Supermicro SC813M FTQC-350CB2
rack-monterbar - 1U - ATX
Producent: Super Micro
Produkt nr: CSE-813MFTQC-350CB2
EAN: 672042294732
Varenummer: F2972036
billigst-pricerunner
Supermicro SC813M FTQC-350CB2
Producent: Super Micro
EAN: 672042294732
Varenummer: F2972036
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.384,80 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Supermicro SC813M FTQC-350CB2 - Rack-monterbar Server - 1U - ATX
Invester i Supermicro SC813M FTQC-350CB2 i dag!
Design
Formfaktor Stativ
Type Server
Produktfarve Sort
Antal 3.5" bays 4
Antal udvidelsesporte Ja
Stativ-montering Ja
Rackkapacitet 1U
Siderude Nej
Knap til nulstilling Ja
LED-indikatorer HDD, Netværk, Strøm, System
Certificering BSMI, CCC, CE/EMC, FCC B, TUV/CB
Strømforsyning
Strømforsyning inkluderet Ja
Strømforsyning 350 W
Antal strømforsyninger Ja
Porte & Grænseflader
Lydindgang Nej
Lydudgang Nej
Lagring
Understøttede HDD-størrelser 3.5"
Hot-swap Ja
Driftsbetingelser
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Driftstemperatur (T-T) 5 - 35 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 70 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 8 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde 437 mm
Dybde 503 mm
Højde 43 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 594 mm
Pakkedybde 754 mm
Pakkehøjde 216 mm