Supermicro Gehäuse SuperChassis CSE-735D4-668B (CSE-735D4-668B)
Producent: Super Micro
Produkt nr: CSE-735D4-668B
Varenummer: F22585152
billigst-pricerunner
Producent: Super Micro
Produkt nr: CSE-735D4-668B
Varenummer: F22585152
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.276,80 ekskl. moms)
Produkt nr: CSE-735D4-668B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fleksibelt og robust kabinet til din server
Design
Formfaktor Midi Tower
Type Server
Produktfarve Sort
Understøttet motherboard, formfaktorer ATX, EATX, micro ATX
Antal 5.25" bays 2
Antal 3.5" bays Ja
Strømforsyning
Strømforsyning inkluderet Ja
Strømforsyning 668 W
Vekselstrømsindgangsspænding 110 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Porte & Grænseflader
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB type-C-porte Ja
Lagring
Understøttede HDD-størrelser 3.5,5.25"
Driftsbetingelser
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 70 °C
Driftstemperatur (T-T) 5 - 35 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 8 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde 193 mm
Dybde 536 mm
Højde 424 mm
Vægt 12,7 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 543 mm
Pakkedybde 642 mm
Pakkehøjde 304 mm