SACKit ROCKit
ægte trådløse øretelefoner med mik.
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Stil | Sport |
| Farve | Safirblå |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Beskyttelse | Svedresistent, regnfast, IPX5 |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Støvisolering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørebrikker, USB-C opladningskabel, trådløst opladningsetui (590 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Batteri | 2 x batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 75 mAh |
| Driftstid (op til) | 8 time(r) |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer ¦ Løbende playback: op til 8 timer |