LED monitor VA3208-4K-HD 32 inch - 4K - 250 nits - 60Hz refreshrate
Rengøringsspray til skærmen
1x
LED monitor VA3208-4K-HD 32 inch - 4K - 250 nits - 60Hz refreshrate
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Før
2.844,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.814,-
DKK
(2.251,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 50000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Synlig størrelse, diagonal | 80 cm |
| Digital horisontal frekvens | 15 - 140 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 24 - 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Standard for farveskala | NTSC, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 104% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 42 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 231 mm |
| Højde (med stativ) | 520,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 59,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 427,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 766 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 510 mm |
| Pakkevægt | 8,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
Andre funktioner
| Viewable size diagonal (imperial) | 80 cm (31.5") |
| Vægt | 6,6 kg |
| Compliance-certifikater | BIS, BSMI, CB, CE, EAC, Elektromagnetisk kompatibilitet (EMC), PSE, REACH, RoHS, VCCI, WEEE |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
| Pallens bruttobredde | 121,9 cm |
| Pallens bruttolængde | 101,6 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2,19 m |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8528521000 |