HP 655 Kombination af trådløst tastatur og trådløs mus
Tastatur
| Anbefalet brug | Kontor; Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst; RF trådløst |
| Pegeredskab | Ingen; Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %); Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja; Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer; 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil; Lavprofil |
| Genvejstaster | Ja; Ja |
| Antal genvejstaster | 19; 19 |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2 mm; 2 mm |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz; 2.4 GHz |
| Lydløse taster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Tastatur stil | Lige; Lige |
| Tastatur i ø-stil | Ja; Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende; Væskeafvisende |
| HP segment | Forretning |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m; 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA; AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2; 2 |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi; 4000 dpi |
| Antal knapper | 3; 3 |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rul | Ja; Ja |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Mus batteritype | AAA; AAA |
| Antal batterier (mus) | 2; 2 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | GS mark, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtige teknologier og materialer | 60 % genanvendt genbrugsplast; Emballagen kan genanvendes |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 428,22 x 115,47 x 18,06 mm |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 120,28 x 69,95 x 41,39 mm |
| Vægt | 430 g; 430 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk; 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A; USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja; Ja |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 537 mm |
| Pakkedybde | 156 mm |
| Pakkehøjde | 51 mm |
| Pakkevægt | 877,5 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211733 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10 |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 2190 x 1000 x 1200 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 2190 x 1000 x 1199,9 mm (86.2 x 39.4 x 47.2") |
| Pallens bruttovægt | 381,5 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 44 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |