DELTACO MS-809
mus - stille, 1600 dpi - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
525,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
495,-
DKK
(396,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Rejse |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
Vægt & størrelser
| Vægt | 56 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkevægt | 85 g |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 50 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 390 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,08 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 5 År |