Cirque Easy Cat AG Wired
Præstation
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 2 |
| Arbejdsområde | 61 x 43,2 mm |
| Kabellængde | 1,829 m |
| Produktfarve | Sort |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 68,6 x 86,4 x 12,7 mm |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP, Vista, 7, MacOS |