Logitech Unifying Receiver
trådløs mus / tastatur modtager - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
563,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
533,-
DKK
(426,40 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
Funktioner
| Enhedstype | Mus / tastatur |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64; Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 9 mm; 9 mm |
| Dybde | 6 mm; 6 mm |
| Højde | 15 mm; 15 mm |
| Vægt | 1,23 g; 1,23 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 12 mm; 12 mm |
| Pakkedybde | 126 mm; 126 mm |
| Pakkevægt | 48,4 g; 48,4 g |
| Pakkehøjde | 201 mm; 201 mm |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ingen; Ingen |
Tekniske detaljer
| Produkttype | USB receiver; USB receiver |
Logistik data
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060744312; 50992060744312 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 136 mm; 136 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 212 mm; 212 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 108 mm; 108 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 573,4 g; 573,4 g |
| Produkter pr. palle | 5510 stk; 5510 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 95760 stk; 95760 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 198450 stk; 198450 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 226800 stk; 226800 stk |