MSI MAG 255XF skærm - LED baglys - 25" - AMD FreeSync Premium - Fast IPS - 1ms,0,5ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI MAG 255XF skærm - LED baglys - 25" - AMD FreeSync Premium - Fast IPS - 1ms,0,5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI MAG 255XF skærm - LED baglys - 25" - AMD FreeSync Premium - Fast IPS - 1ms,0,5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.807,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.777,-
DKK
(1.421,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI MAG 255XF skærm - LED baglys - 25" - AMD FreeSync Premium - Fast IPS - 1ms,0,5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI MAG 255XF skærm - LED baglys - 25" - AMD FreeSync Premium - Fast IPS - 1ms,0,5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.937,-
DKK
(1.549,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | Rapid IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 0,5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 300 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Horisontal scanningsområde | 53,28 - 333 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 900 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 62,23 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 90% |
| sRGB-dækning (typisk) | 120% |
| Adobe RGB dækning | 87% |
| 3D | Nej |
| Farveskala DCI-P3 | 80% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 557,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 220,1 mm |
| Højde (med stativ) | 418,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,24 kg |
| Bredde (uden stativ) | 557,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 66,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 326,9 mm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 5,13 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| TV-tuner, integreret | Nej |
| Garantiperiode | 3 År |