SCHUKO STRØMKABEL TIL C13,
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Stik 1 | CEE 7/7 |
| Stik 2 | C13 forbinder |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 250 V |
| Strøm (maks.) | 10 A |
Vægt & størrelser
| Vægt | 173,3 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 200 g |