Nedis Stromkabel Schutzkontaktstecker, IEC-320-C13, 2m, Schwarz
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | Strømstik type F |
| Stik 2 | IEC 320 |
| Stik 1 formfaktor | Vinklet |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 210 mm |
| Pakkevægt | 211 g |