Nedis CCGL37200BK20 videokabel adapter 2 m DisplayPort DVI-D Sort
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | DVI-D |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080p |
| Understøttede grafikopløsninger | 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 720 |
| Dataoverførselshastighed | 6,48 Gbit/sek. |
| Produktfarve | Sort |
| Ledningsmateriale | Fortinnet kobber |
| Kabelmateriale | PVC |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Tilslutningsmateriale | PVC |
| AWG-ledningsstørrelse | 32/28 |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 21 mm |
| Pakkehøjde | 105 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |