CCGB64650GY USB-C Adapter USB 3.2 Gen
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |
| Kabellængde | 0 m |
| Stik 1 | HDMI |
| Stik 2 | USB-C |
| Stik 1 køn | Hunstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080p |
| Produktfarve | Sort, Grå |
Vægt & størrelser
| Vægt | 9 g |
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 9 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 55 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Materiale | Aluminium |