Computer Case Mini Tower White
Design
| Materiale | SECC, Hærdet glas |
| Formfaktor | Mini Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Hvid |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 1 |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 31 cm |
| Maksimal PSU længde | 16 cm |
Strømforsyning
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
Porte & Grænseflader
| Lydudgang | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
Nedkøling
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 240 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
Lagring
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
Vægt & størrelser
| Bredde | 188 mm |
| Dybde | 365 mm |
| Højde | 379 mm |
| Vægt | 6,57 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 272 mm |
| Pakkedybde | 450 mm |
| Pakkehøjde | 458 mm |
| Pakkevægt | 7,63 kg |