Choetech XCC-1052 USB-kabel USB 2.0 1,8 m USB C Sort
Funktioner
| USB version | USB 2.0 |
| Stik 1 | USB C |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Vendbare stik | Ja |
| Kabel kappemateriale | Nylon |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 0,48 Gbit/sek. |
| Produktfarve | Sort |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Kompatible produkter | Samsung Galaxy S21/S21 Ultra/S20/S20 Ultra/S10/S10+/S9/S9+, Note 10/10+/9/9+/9/8+, MacBook, MacBook Pro, MacBookAir, Chromebook, iPad Pro 2018/2020, HP Spectre X360/X2/Folio, Dell XPS 12"/13"/15",Lenovo X1/Yoga 730/Yoga 720/E490/ideapad 720s-13/THINKPAD X390, Huawei Matebook X/X Pro/13 WRT-W29/E/D, Notebook9(950XBE), Chromebook, Pixel 3/3XL/2/2XL, Nexus 6P, Lumia 950 and More Type-C Smartphone, Tablet, laptops |
Strømstyring
| Udgangsstrøm (maks.) | 5 A |
| Udgangsspænding | 20 V |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 1,8 m |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 2 stk |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | Mfi |