Samsung EO-IC500
øreproptelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kabelfarve | Sort/blå |
| Plug and play | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ingen |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 109 dB |
| Støjreduktion | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | In-line |
| Mikrofon sensitivitet | -10 dB |
| Mikrofon mute | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 26,3 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidserˌ 3 størrelser |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
Andre funktioner
| 2,5 mm stik | Ingen |
| Emballageindhold | Ear Tips (S/M/L), Ear Wing Tips (S/M/L),Leaflet |