Samsung BE75T-H BET-H Series
75" LED-bagbelyst LCD TV - 4K - for digital skiltning
Display
| Skærm diagonal | 190,5 cm (75") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Skærm diagonal (metrisk) | 189,3 cm |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
Design
| Produktdesign | Digital fladpaneldisplay |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Kulfiber |
| VESA montering | Ja |
Præstation
| Formål | Kommerciel |
| TV-tuner, integreret | Ja |
| System for digitalt signalformat | DVB-T2 |
| Driftstimer (timer/dage) | 16/7 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 154 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 185 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 224 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Computersystem
| Operativsystem installeret | Tizen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1672,2 mm |
| Dybde | 59,5 mm |
| Højde | 957,7 mm |
| Vægt | 30,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1840 mm |
| Pakkedybde | 198 mm |
| Pakkehøjde | 1118 mm |
| Pakkevolumen | 41900 cm³ |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |