Multibrackets M Framed Projection Screen Deluxe
projektionsskærm - 226" (574 cm)
Præstation
| Drevtype | Vejledning |
| Skærmoverflade | Mat hvid |
| Spændt skærm | Ja |
| Skærmforstærkning | 1 |
| Diagonal | 574 cm; 5,74 m (226") |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 2,84 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 4,99 m |
Design
| Monteringstype | Væg |
| Rammetype | Fast ramme |
| Grænser | Ja |
| Kanter | 12 cm |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Materiale | Aluminium |
Vægt & størrelser
| Vægt | 24,8 kg |
| Aluminiumindhold (vægt) | 18 kg |
| Stålindhold (vægt) | 6,8 kg |
| Andet metalindhold (vægt) | 0 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 235 mm |
| Pakkedybde | 5300 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 50,1 kg |
Tekniske detaljer
| Vægt af papir/papemballage | 13,9 kg |
| Vægt af plastemballage | 11,4 kg |
Logistik data
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 5,3 m |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 23,5 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 23,5 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 50 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 1 stk |