Savio UM-04 holder Sort
Montering
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
Design
| Normal brug | Skrivebord |
| Materiale | ABS |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Sporingsfunktion | Ingen |
| Orientering | Horisontal/vertikal; Horisontal/vertikal |
| Justerbar længde | Ja |
| Justerbart længdeområde | 0 - 400 mm |
| Drejelig | Ja |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Rotation | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Mønster | Intet mønster |
| Oprindelsesland | Kina |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Rotation | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 45 - 45°; 45 - 45° |
| Pivot vinkel | 0 - 360°; 0 - 360° |
| Stativmontering understøttes | Ingen |
| Tænd/sluk-knap | Ingen |
| LED-indikatorer | Ingen |
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Justerbar bredde | Ingen |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| VESA montering | Ja |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja; Ja |
Strømstyring
| Indbygget oplader | Ingen |
| Trådløs opladning | Ingen |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Nej |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Vejledningssprog | Engelsk, Spansk, Polsk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 960 mm; 960 mm |
| Højde | 715 mm; 715 mm |
| Vægt | 5,7 kg; 5,7 kg |
| Kabellængde | 0 m |
| Armlængde | 40 cm |
Emballeringsdata
| Kabler inkluderet | Nej |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Vejledningssprog | Engelsk, Spansk, Polsk |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Klistermærker inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja; Ja |
Andre funktioner
| VESA montering | Ja |
Tekniske detaljer
| Sikkerhedsadvarsel | Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Upewnij się, że montaż uchwytu odbywa się na stabilnej i odpowiednio wytrzymałej powierzchni. Nie przekraczaj maksymalnego dopuszczalnego obciążenia: 9 kg na jeden uchwyt. Przed zamocowaniem monitora sprawdź, czy jest on kompatybilny ze standardem montażu VESA 75 × 75 mm lub 100 × 100 mm. Podczas regulacji uchwytu przytrzymuj monitor, aby zapobiec jego nagłemu opadnięciu. Regularnie sprawdzaj dokręcenie wszystkich śrub, aby uniknąć luzów. Nie używaj uchwytu w sposób inny niż określony w instrukcji producenta.; Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Upewnij się, że montaż uchwytu odbywa się na stabilnej i odpowiednio wytrzymałej powierzchni. Nie przekraczaj maksymalnego dopuszczalnego obciążenia: 9 kg na jeden uchwyt. Przed zamocowaniem monitora sprawdź, czy jest on kompatybilny ze standardem montażu VESA 75 × 75 mm lub 100 × 100 mm. Podczas regulacji uchwytu przytrzymuj monitor, aby zapobiec jego nagłemu opadnięciu. Regularnie sprawdzaj dokręcenie wszystkich śrub, aby uniknąć luzów. Nie używaj uchwytu w sposób inny niż określony w instrukcji producenta. |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |