Savio UM-03 holder Sort
Montering
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
Design
| Normal brug | Skrivebord |
| Materiale | Syntetisk ABS, Stål |
| Beslagtype til enhed | Klemmebeslag |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Sporingsfunktion | Ingen |
| Orientering | Horisontal/vertikal; Horisontal/vertikal |
| Rotation | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Drejelig | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Rotation | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 45 - 45°; 45 - 45° |
| Pivot vinkel | 1 - 360°; 1 - 360° |
| Stativmontering understøttes | Ingen |
| Tænd/sluk-knap | Ingen |
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Justerbar bredde | Ingen |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| VESA montering | Ja |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja; Ja |
Strømstyring
| Indbygget oplader | Ingen |
| Trådløs opladning | Ingen |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Nej |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Vejledningssprog | Polsk |
| Sprog på emballering | Polsk |
Vægt & størrelser
| Højde | 400 mm; 400 mm |
| Vægt | 4,8 kg; 4,8 kg |
| Kabellængde | 0 m |
Emballeringsdata
| Kabler inkluderet | Nej |
| Fjernbetjening inkluderet | Ingen |
| Vejledningssprog | Polsk |
| Sprog på emballering | Polsk |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Klistermærker inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja; Ja |
Andre funktioner
| VESA montering | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |