Basic Medium Wall Mount with
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 70 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Monteringstype | Væg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -3 - 12° |
Design
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 705 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Højde | 145 mm |
| Vægt | 2,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 705 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 3,1 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| VESA montering | Ja |