Basic Medium Wall Mount
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 70 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Monteringstype | Væg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
| Kan låses med hængelås | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 450 mm |
| Dybde | 87 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 450 mm |
| Pakkedybde | 87 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 1,5 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
Andre funktioner
| Justerbar | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Monteringsgrænseflade | VESA |