Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75 Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75 Hz
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75 Hz
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.786,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.756,-
DKK
(1.404,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75 Hz
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Hikvision DS-D5032F3-1V0S 32 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75 Hz
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.916,-
DKK
(1.532,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | Direkte LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 8 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Tågehastighed | 2% |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | NTSC |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 48 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 735,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 207,9 mm |
| Højde (med stativ) | 489,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,55 kg |
| Bredde (uden stativ) | 735,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 80,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 433,5 mm |
| Facet bredde (side) | 1,67 cm |
| Facet bredde (øverste) | 1,67 cm |
| Facet bredde (bund) | 2,05 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 808 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 510 mm |
| Pakkevægt | 6,1 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Aktiv skærmområde (B x H) | 698,4 x 392,85 mm |