Timekettle M3 Translator Headset Trådløs I ørerne Opkald/musik Bluetooth Hvid
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Mono |
| Produktfarve | Hvid |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Berøring |
| Udviklet til børn | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| LED-indikatorer | Batteriniveau, Status |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Støjreduktion | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 400 mAh |
| Indgangsspænding (ørestykker) | 5 V |
| Indgangsstrøm (ørestykker) | 1 A |
| Højre hørerør batterikapacitet | 50 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 50 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 6 t |
| Taletid (med opladeretui) | 25 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 400 mAh |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Opladningskilde | USB |
Systemkrav
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 7.0, iOS 12 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 45 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Højde | 101 mm |
| Vægt | 178 g |
| Venstre hørerør vægt | 4,8 g |
| Højre hørerør vægt | 4,8 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 1 År |
Leverandørfunktioner
| Batteriets levetid | 450 min. |