Havit 6939119066499 hovedtelefoner/headset Trådløs Halsbånd Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort, Grå
Præstation
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | Halsbånd |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Produktfarve | Sort, Grå |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Driverenhed | 1,5 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
Batteri
| Batterikapacitet | 110 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 16,5 t |
| Taletid | 9,5 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 57,3 mm |
| Vægt | 23,1 g |