Delock 3.5"/ 5.25"Mobile Rack for 2.5"SATA hard drives and SSDs
lagrings mobil rack
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede lagerdisk højder | 9.5 mm |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Strøm |
Porte & Grænseflader
| Antal eksterne SATA-porte | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 148 mm |
| Højde | 42 mm |
| Dybde | 139 mm |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | SATA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |