BOBOVR
Sort
Præstation
| Husmateriale | silicone |
| Produktfarve | Sort |
| Kompatible produkter | Meta Quest 3, Meta Quest 3S |
| Certificering | CE, RoHS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 81,24 mm |
| Højde | 51 mm |
Andre funktioner
| Slip-let belægning | Ja |
Funktioner
| Justerbar rem | Ja |
Batteri
| Trådløs opladning | CD3, D3 |
Emballage indhold
| Antal | 2 |