16GB DDR5 4800 SO-DIMM 1Rx8 IND 1.1V
Funktioner
| Maksimal blænderåbning | 40 |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 4800 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 262-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelse rangering | Ja |
| Hukommelsesspænding | 1.1 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 95 °C |