REDRAGON M808 Storm
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
727,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
697,-
DKK
(557,60 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 20000000 |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
Design
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 126,5 mm |
| Dybde | 65,5 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 85 g |
Andre funktioner
| Antal knapper | 7 knapper |