Logitech Flip Folio QWERTZ Schweizisk Bluetooth Grafit
Tastatur
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Schweizisk |
| Pegeredskab | Nej |
| Numerisk tastatur | Nej |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Fleksibelt tastatur | Nej |
| Genvejstaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | Ja |
| Key pitch | 1,9 cm |
Præstation
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPad Pro 13-inch (M4), iPad Air 13-inch (M2 & M3) |
| Produktfarve | Grafit |
| Baggrundslys | Nej |
| Håndledsstøtte | Nej |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig, Ridseresistent |
| Lukketype | Magnetisk |
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteritype | CR2016 |
| Antal understøttede batterier | 4 |
| Batterikapacitet | 90 mAh |
| Batteriets levetid | 2 År |
| USB strømforsyning | Nej |
| Opladningsport til USB Type-C | Nej |
Vægt & størrelser
| Bredde | 111 mm |
| Dybde | 7 mm |
| Højde | 288 mm |
| Vægt | 818 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 28 mm |
| Pakkedybde | 232 mm |
| Pakkehøjde | 315,5 mm |
| Pakkevægt | 985 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Bæretaske | Ja |