HP Multi-Device Dual-Mode Keyboard with Palm Rest 580K
Tastatur
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Lydløse taster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Håndledsstøtte | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Hjem |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | GS mark, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm |
| Håndledsstøttens dimensioner (BxDxH) | 428,9 x 81,8 x 12,2 |
| Vægt | 665,5 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 457 mm |
| Pakkedybde | 157 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 1,16 kg |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| UNSPSC-kode | 43211706 |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 1000 x 2182,1 mm (47.2 x 39.4 x 85.9") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 490,2 kg (1080.7 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 2182 mm |
| Pallens bruttovægt | 490,2 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 72 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |