HP 490K Multi-Device Dual-Mode Keyboard
Tastatur
| Anbefalet brug | Hjem |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Engelsk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Lydløse taster | Ja |
| Certificering | CE; CB; FCC; IC; RCM; WPC; Telec/VCCI; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; MoC; TRC; ICASA; UKCA; KCC; ANRT; RATEL; BIS; Telec; NOM; NBTC; CITRA; NRTL; CRA; IFT; RoHS; Subtel; GS Mark; Anatel; Conatel; ENACOM; SOR; PVOC; SON; TEC; CoC; DJID |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Batteri |
| HP segment | Hjem |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | GS mark, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm |
| Tastatur vægt | 665,5 g |
| Vægt | 665,5 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 457 mm |
| Pakkedybde | 157 mm |
| Pakkehøjde | 36 mm |
| Pakkevægt | 930 g |
Andre funktioner
| Bredde | 428,2 mm |
| Dybde | 121,4 mm |
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Højde | 21,9 mm |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 1000 x 2112 mm |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 633 kg (1395.5 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 1000 x 2112 mm (47.2 x 39.4 x 83.2") |
| Pallens bruttovægt | 633 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |