Produkt nr: K81176WW
EAN: 85896811763
Varenummer: F21992013
billigst-pricerunner
Kensington W2050 Pro
Kensington W2050 Pro
Producent: Kensington
Produkt nr: K81176WW
EAN: 85896811763
Varenummer: F21992013
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(622,40 ekskl. moms)
Producent: Kensington
Produkt nr: K81176WW
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Bliv set og hørt med Kensington W2050 Pro webcam
Klik nu og få din Kensington W2050 Pro webcam hjem i dag!
Præstation
Maksimal videoopløsning 1920 x 1080 pixel
Maksimum billedhastighed 30 fps
Kamera HD type Fuld HD
Autofokus Ja
Zoom kapacitet Ja
Digital zoom 2x
Privatlivets fred type Privacy cover
Privatlivskamera Ja
Synsfelt, diagonalt 93°
Støjreduktion Ja
PTZ-kontrol Ja
Automatisk lyskorrektion Ja
Plug and play Ja
Design
Grænseflade USB
Produktfarve Sort, Grå
Monteringstype Klip
USB-drevet Ja
LED-indikatorer Ja
Certificering MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids
Vægt & størrelser
Vægt 200 g
Emballeringsdata
Antal Ja
Pakketype Kasse
Pakkebredde 154 mm
Pakkedybde 163 mm
Pakkehøjde 76 mm
Pakkevægt 300 g
Mikrofon
Indbygget mikrofon Ja
Mikrofonretningstype Omniretningsbestemt
Logistik data
Ydre emballage nettovægt 2,29 kg
Harmoniseret systemkode (HS) 85258900
Mindste ordremængde Ja
Hovedkassens bredde (udvendigt) 300 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 325 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 176 mm