HP HDMI til VGA-kabeladapter
Funktioner
| Stik 1 | VGA (D-Sub) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Vægt & størrelser
| Vægt | 24 g |
| Bredde | 13 mm |
| Dybde | 25,5 mm |
| Højde | 173 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 216 mm |
| Pakkedybde | 34,5 mm |
| Pakkehøjde | 111 mm |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP HDMI to VGA Adapter; Quick Start Guide; Product Notice; Warranty Card |
Logistik data
| UNSPSC-kode | 26121630 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |