4Smarts Pocket Powerbank with Dual USB-C Cables 10000 mAh 22.5 W â Space Gray
Design
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Polykarbonat (PC) |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Power bank & enhed oplades på en gang | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Form | Rektandel |
Præstation
| Opladningskilde | USB |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,85 V |
| Batterikapacitet | 10000 mAh; 38,5 Wh |
| Indbyddet radio | Ingen |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Adaptive Fast Charging, Hisilicon FCP, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0, SuperCharge |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 22,5 W |
Porte & Grænseflader
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| USB Type-C stik | Ja |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
Strømstyring
| Udgangsspænding | 5, 9, 10, 12 V |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Højspænding, Overopladning, Overafladning, Kortslutning |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 174 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 210 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Garantiperiode | 1 År |