AT-OME-MH21-CP
Two-Input
Præstation
| Maksimal videoopløsning | 4096 x 2160 pixel |
| Understøttede grafikopløsninger | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080i, 1080p |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certificering | CE, FCC, UL |
Netværk
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100/1000BaseE-T(X) |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-udgange | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) -porte | 2 |
| RS-232-porte | 1 |
Strømstyring
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50 - 60 Hz |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 4 A |
| Strømforbrug (maks.) | 14,5 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 152 mm |
| Dybde | 26 mm |
| Højde | 219 mm |
| Vægt | 975 g |