55" 1080P PVM Metal Case
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 2 MP |
| Indbygget kamera | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1400 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 800 mm |
| Pakkevægt | 40 kg |
| Pakketype | Kasse |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Højdejustering | Ingen |
Display
| Skærm diagonal | 139,7 cm (55"); 139,7 cm (55") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel; 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Paneltype | TFT; TFT |
| Vis størrelsesforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms; 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kontrastforhold (typisk) | 3500:1; 3500:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178° |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0 type-A-porte | 1 |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| Antal HDMI-porte | 2; 2 |
| HDMI-version | 2.0; 2.0 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1; 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 100 W |
| Strømforsyningstype | Intern; Intern |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W; 0,4 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,1 W; 0,1 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E; E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig; Ikke tilgængelig |
| Energieffektivitetsskala | A til G; A til G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 64 kWh; 64 kWh |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |
Vægt & størrelser
| Vægt | 38 kg |
| Højde | 728 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Bredde | 1245 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 1400 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 800 mm |
| Pakkevægt | 40 kg |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 5 År |
| Dybde | 75 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Vægt | 38 kg |
| Højde | 728 mm |
| Bredde | 1245 mm |
| Antal USB-porte | 1 |
| Opbevaring | 16 GB EMMC |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja; Ja |