DELTACO SMART HOME SH-IPC11-4G
netværksovervågningskamera - kanontårn
Præstation
| Type | IP-sikkerhedskamera |
| Understøttet placering | Udendørs |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
Design
| Formfaktor | Sfærisk |
| Monteringstype | Væg |
| Produktfarve | Hvid |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Oprindelsesland | Kina |
Kamera
| Kamerapanorering kontrol | Ja |
| Kontrol af kamerahældning | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -90 - 30° |
| Panoreringsområde | 0 - 355° |
Nattesyn
| Nattesyn | Ja |
| Nattesyn, afstand | 10 m |
| LED type | IR |
Video
| Maksimal opløsning | 2304 x 1296 pixel |
| Samlet antal megapixels | 3 MP |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
| SIM-kort slot | Ja |
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| 4G standard | LTE |
Lagring
| Indbygget HDD | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 256 GB |
Sikkerhed
| Bevægelsessensor teknologi | Passiv infrarød (PIR) sensor |
| Bevægelsessensor | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri, DC |
| Batterikapacitet | 9400 mAh |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Vægt | 810 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 1,25 kg |
Emballage indhold
| Antal kameraer | 1 |
| Kabler inkluderet | USB |
| Monteringssæt | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Varekode | 85258900 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,3 kg |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 19 cm |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 19 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 22 cm |
| Toldproduktkode (TARIC) | 85258900 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 220 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 460 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11,5 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 4 stk |