Produkt nr: FD-FAN-SSR3-50-WT
EAN: 7350041083382
Varenummer: F174776
billigst-pricerunner
Fractal Design Silent Series R3
Producent: Fractal Design
Produkt nr: FD-FAN-SSR3-50-WT
EAN: 7350041083382
Varenummer: F174776
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(262,40 ekskl. moms)
Producent: Fractal Design
Produkt nr: FD-FAN-SSR3-50-WT
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fractal Design Silent Series R3 indsats med blæser - gør dit system lydsvagt
Køb Fractal Design Silent Series R3 indsats med blæser i dag og oplev stilheden i dit system
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 5 cm
Omdrejningshastighed (maks.) 3500 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 19 dB
Maksimal luftstrøm 6,8 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 1,41 mmH2O
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 40000 t
Design
Produktfarve Sort, Hvid
Ventilatorstik 3-stikben
Strømstyring
Strømforsyning 0,4 W
Spænding 12 V
Strøm (maks.) 0,05 A
Vægt & størrelser
Bredde 50 mm
Dybde 50 mm
Højde 10 mm
Vægt 100 g
Kabellængde 0,35 m
Pakkebredde 121 mm
Pakkedybde 94 mm
Pakkehøjde 26 mm
Tekniske detaljer
Lejeteknologi Rifle
Andre funktioner
Monteringshul mønster (BxD) 40 x 40 mm