Produkt nr: HP.DSCAB.014
Varenummer: F23436675
billigst-pricerunner
Acer 4-in-1 Type-C Portable Mini Dock
Producent: Acer
Produkt nr: HP.DSCAB.014
Varenummer: F23436675
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(412,80 ekskl. moms)
Producent: Acer
Produkt nr: HP.DSCAB.014
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Acer - dockingstation
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Værtsgrænseflade USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal HDMI-porte 1
Mikrofonindgang Ingen
Netværk
Ethernet LAN Ingen
Præstation
Indbygget kortlæser Ingen
Produktfarve Sølv
Hub medfølger Ja
Strømstyring
Strømforsyning 100 W
Software
Understøttede Windows-operativsystemer Ja
Understøttede Mac-operativsystemer Ja
Andre understøttede operativsystemer ChromeOS
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Vægt & størrelser
Bredde 59,4 mm
Dybde 59 mm
Højde 14 mm