Lian Li Uni Fan TL, Ventilator, 12 cm, Sort
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 33 dB |
| Maksimal luftstrøm | 90,1 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 3,97 mmH2O |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Pumpestik | 4-polet |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Blæser, hastighed (maks.) | 2600 rpm |
| Blæser, hastighed (min.) | 0,2 rpm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Termoplastisk polyester (PBT) |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Ventilatorstik | 4-polet |
Strømstyring
| Strømforsyning | 5,8 W |
| Spænding | 12 V |
| LED spænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 124 x 28 mm |