Lian Li UNI FAN SL-INF 120 ARGB Reverse Blade PWM Lüfter
120mm, weiÃÂ
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Omdrejningshastighed (min.) | 220 rpm |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2100 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 32 dB |
| Maksimal luftstrøm | 63,6 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 2,02 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Aluminium, Polybutylenterephthalat (PBT), Polykarbonat (PC) |
| Antal ventilatorblade | 7 |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Nominel spænding | 12 V |
| Startspænding | 6 V |
| Ventilator strømforbrug | 5,16 W |
| LED spænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ventilator tykkelse | 2,5 cm |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
Emballage indhold
| Pakketype | Kasse |